Konstrukcje stalowe Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe wykonane przez Portal Stali Sp. z o.o. znajdują się na terenie całego kraju. Nasze doświadczenie, specjalistyczna wiedza w połączeniu z instrumentami w postaci nowoczesnej infrastruktury pozwalają na oferowanie kompleksowych rozwiązań opartych na plastycznej oraz wiórowej obróbce metalu. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają na realizację zarówno standardowych, wielkogabarytowych ale też nietypowych i wysoko przetworzonych projektów konstrukcyjnych.

Konstrukcje stalowe, które oferujemy mają szeroki zakres zastosowania w budownictwie i przemyśle. Jest to możliwe dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii do ich wytworzenia.

Wykonujemy:

–  Podzespoły stalowe dla budownictwa przemysłowego:
(dźwigary, kratownice, słupy, belki, konstrukcje szkieletowe, systemy szalunkowe)

– Wysokoprzetworzone konstrukcje spawane (korpusy maszyn i urządzeń, stalowe podzespoły wspomagające transport technologiczny, elementy kotłów grzewczych, kompleksowe konstrukcje linii sortowniczych)

– Wszelkiego rodzaju konstrukcje drobne (schody, podesty antypoślizgowe, barierki, balustrady)

Przy opracowywaniu konkretnego zlecenia bazujemy na dokumentacji klienta lub w przypadku jej braku służymy pomocą w zakresie prac konstrukcyjnych.

Dodatkowo każdy wykonany element możemy przygotować pod malowanie lub cynkowanie. Zabezpieczenie antykorozyjne wykonujemy sami posiadając własną lakiernię.

Wyprodukowane przez nas elementy konstrukcji salowych są certyfikowane zgodnie z normą EN 1090-1.

Jeśli masz pytania dotyczące konstrukcji stalowej materiałów lub technologii – ZADZWOŃ

 

 

Zapytaj o usługę

Spawanie kratownic