Usługi

Projektowanie

Projektowanie

Cięcie laserem

Cięcie laserem

Cięcie z kręgu

Cięcie z kręgu

Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Piaskowanie

Piaskowanie

Szlifowanie

Szlifowanie

Cięcie piłą taśmową

Cięcie piłą taśmową

Gięcie krawędziowe

Gięcie krawędziowe

Palenie plazmą

Palenie plazmą

Spawanie

Spawanie

Stalowe centrum serwisowe

Nie tylko sprzedajemy gotowe wyroby hutnicze, ale też oferujemy usługi z zakresu obróbki stali. U nas wykonają Państwo cięcie laserem. Jest to technika niezwykle estetyczna i skuteczna, ponieważ nie tylko pozwala na pocięcie blachy, ale też od razu uzyskać gładką i czystą powierzchnię, która nie wymaga obróbki wykańczającej.Zapewniamy również cięcie piłą taśmową i cięcie z kręgu.

W naszym parku maszynowym korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom komponenty stalowe wykonane dokładnie według podanego projektu.Szeroki wachlarz giętarek, które należą do urządzeń bardzo zaawansowanych technologicznie, pozwala na gięcie wyrobów hutniczych o bardzo różnych parametrach. Doświadczeni operatorzy maszyn, nowoczesne oprogramowanie oraz cyfrowe sterowanie urządzeniami pozwalają nam na uzyskanie komponentów, w których każdy detal pozostaje pod pełną kontrolą inżyniera.Zapewniamy również konstrukcje stalowe przeznaczone do różnych celów. Szerokie możliwości produkcyjne pozwalają na postawienie konstrukcji o wielkich gabarytach. Dostarczamy m.in. korpusy maszyn, dźwigary, kratownice, schody, podesty antypoślizgowe i wiele innych.Prócz tego oferujemy usługi piaskowania, spawania i szlifowania.

Wieloletnie doświadczenie i zespół profesjonalistów zapewniają, że każde powierzone nam zadanie realizujemy w krótkim terminie i zgodnie z wymogami klienta.